Sklepy internetowe Poznań

Szukasz kogoś, kto stworzy i wdroży Twój własny sklep internetowy? Zależy Ci na kompleksowym rozwiązaniu, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania? My zrobimy to dla Ciebie - zarówno w oparciu o nasz program e-commerce, jak również rozwiązania w pełni darmowe.

Dobierzemy narzędzia

Pomożemy Ci wybrać spomiędzy dziesiątek platform sprzedażowych oferowanych przyszłym, internetowym handlowcom. Porównamy dostępne rozwiązania, sprawdzimy ich mocne i słabe strony a na koniec wybierzemy to, co będzie dla Ciebie odpowiednie.

Zainstalujemy sklep

Wybierzemy dla Ciebie optymalną ofertę hostingową i domenę. Zainstalujemy Twój sklep i sprawimy, że będzie on spełniał wszystkie Twoje wymagania. Wreszcie zoptymalizujemy go pod kątem wyszukiwarek, by był jak najlepiej widoczny na tle konkurencji.

Zadbamy o detale

Wraz z Tobą wybierzemy odpowiednie wtyczki, które rozszerzą funkcjonalność Twojego sklepu. Pomyślimy też o interfejsie użytkownika - zarówno od strony Klienta, jak również od strony Administratora. Tworzenie sklepów i ich późniejsza optymalizacja nigdy nie były takie proste.

Nie zostawimy Cię

Zakładasz z nami sklepy internetowe? My zadbamy o nie również po zakończeniu procesu ich wdrażania. Specjalnie dla Ciebie będziemy na bieżąco optymalizować Twój sklep. Zatroszczymy się też o pozycję Twojego sklepu w Google. Chętnie doradzimy Ci, jak wykorzystać popularne, internetowe narzędzia, do zwiększenia popularności Twojej witryny.

Będziemy monitować Twoją konkurencję

Twój sklep internetowy będzie działał jeszcze skuteczniej, jeśli pozwolisz nam na dalszą opiekę nad naszym "wspólnym" projektem. Mamy tu na myśli zwłaszcza monitorowanie działań konkurencji i odpowiedź na nią. Z nami przestaniesz martwić się o szczegóły techniczne. Skup się na swoim biznesie. My zrobimy dla Ciebie resztę!

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookie. X