Co robimy?

Projektujemy strony i sklepy internetowe na najwyższym poziomie

Specjalizujemy się w kompleksowym tworzeniu stron www i sklepów internetowych. Tworzymy projekty w oparciu o aktualne trendy i w zgodzie ze sztuką. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania w tworzeniu stron www, mając jednak na uwadze kompatybilność ze starszymi wersjami przeglądarek. Tworzymy zarówno proste strony-wizytówki, jak i bardziej rozbudowane serwisy internetowe.

Doświadczenie zdobywaliśmy pracując zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym (Francja, Holandia, Wielka Brytania). Jesteśmy zespołem specjalistów z solidnym portfolio.

Zdobywamy wiedzę o Tobie by pokazać właściwy kierunek

Weryfikujemy rynek oraz działania konkurencji. Tworzenie stron to nie tylko klepanie kodu. Podstawą dobrego projektu strony internetowej jest solidne poznanie rynku, grupy docelowej oraz klienta.

Tworzymy to, czego potrzebujesz

Jesteśmy od tego aby zweryfikować Twój pomysł. Wychodzimy z założenia że klient powinien dostać to, czego potrzebuje a nie to, czego oczekuje - chyba że jest w pełni świadomy swoich działań.

Projektujemy grafikę uwzględniając współczesne trendy

Ewoluujemy razem z potrzebami rynku - możesz mieć więc pewność że Twoja strona internetowa będzie nowoczesna i efektowna.

Tworzymy wysokiej jakości kod

Nie powielamy śmieci i nie klepiemy bezmyślnie kolejnych zbędnych linijek kodu. Tworzymy wysokiej jakości kod, dzięki czemu aktualizacja struktury serwisu przez osobę trzecią nie powinna stanowić problemu.

Mamy głowy pełne kreatywnych pomysłów! Pomożemy wyróżnić Twoją firmę na tle konkurencji!

Działamy głównie Poznań i wielkopolska.

Ostatnie realizacje

Nie wszystkimi projektami chcemy się chwalić, ze względu na głęboką ingerencję klienta, a nie wszystkie możemy też pokazać, ze względu na zawarte umowy. Nie mniej jednak ta próbka naszych prac powinna wystarczyć do oceny.

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookie. X