Agencja interaktywna Poznań

Felio to mała agencja interaktywna Poznań. Celujemy w Poznań żeby wypełnić pewną lukę - profesjonalne strony internetowe w normalnej cenie.

Agencja interaktywna Poznań - Historia

Nasze początki sięgają początków ogólnodostępnego internetu w Polsce. Wtedy jeszcze niekomercyjnie i czysto hobbystycznie. To były ciężkie czasy dla twórców stron internetowych - brak kompatybilności przeglądarek, wątpliwa jakość gotowych narzędzi, a do tego dochodził jeszcze brak porządnej wyszukiwarki i zalew spamu. Wszystko to nam jednak wyszło na dobre - pod naporem tych wszystkich trudności trzeba było sobie radzić i znajdować rozwiązania. Dzięki temu zdobyliśmy wiedzę, doświadczenie i solidne podstawy których nie dała nam żadna szkoła.

W 2010 roku postanowiliśmy zacząć działać komercyjnie. Agencja interaktywna Poznań stała się faktem. Początki były dosyć trudne. W zalewie ogromnej ilości firm i osób oferujących podobne usługi trzeba było pokazać że to właśnie my zasługujemy na uwagę. Robiliśmy po prostu swoje. Po drodze nasze projekty wygrały kilka konkursów, co otworzyło nam drogę do lepszego świata. Rynek lokalny też dosyć szybko się na nas poznał. Oto mamy rok 2018 i wjeżdżamy z nową jakością aby dać jeszcze więcej, jeszcze szybciej i cały czas w normalnej cenie.

Nasze dewizy


Wszystko się da, ale nie wszystko się opłaca.
Klient powinien dostać to, czego potrzebuje, a nie to, czego oczekuje.
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.

Agencja interaktywna Poznań

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookie. X